HANDSKRIFT/NOTBLAD på pergament, sida ur sångbok, troligen 1700-tal.

Ett uppslag om totalt fyra sidor, ur en bok. Mått ca 52 x 72 cm.

Ej examinerad ur ram. Lagningar. Hål. Vikveck. Veck. Vågigt papper eller duk. Fläckar. Revor. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

261. Torsten Andersson, Utan titel.
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
Aktuellt bud:
300 000 SEK