Design Möbler
1166952
MOGENS KOCH, bokhylla, Rud Rasmussens, Köpenhamn, Danmark, 1900-talets mitt.
Mogens koch, bokhylla, rud rasmussens, köpenhamn, danmark, 1900 talets mitt

Fanerat med ek. Brännmärkt. Överdel med öppna hyllplan, längd 76 x 76, höjd 27 cm. Underdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan samt lådor. 76 x 76, djup 36 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Ej fullständigt genomgången.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
70 000
6 545
7 237
Utropspris
50 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
11
11 sep 17:41
70 000 SEK
15
11 sep 17:41
69 000 SEK
11
11 sep 17:40
67 000 SEK
14
11 sep 17:40
65 000 SEK
11
11 sep 17:36
62 000 SEK