MOGENS KOCH, bokhylla, Rud Rasmussens, Köpenhamn, Danmark, 1900-talets mitt.

Fanerat med ek. Brännmärkt. Överdel med öppna hyllplan, längd 76 x 76, höjd 27 cm. Underdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan samt lådor. 76 x 76, djup 36 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Ej fullständigt genomgången.

Utropspris
50 000 SEK