MOGENS KOCH, bokhylla, Rud Rasmussens, Köpenhamn, Danmark, 1900-talets mitt.
Fanerat med ek. Brännmärkt. Överdel med öppna hyllplan, längd 76 x 76, höjd 27 cm. Underdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan samt lådor. 76 x 76, djup 36 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Ej fullständigt genomgången.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.