POUL KJAERHOLM, soffbord, "PK-61" Fritz Hansen Danmark 1900-talets senare del

Kvadratisk skiva av glas på underrede av borstat stål, längd 83, bredd 83, höjd ca 32 cm, märkt i godset

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
16 500
1 464
1 528
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
23 jul 2019 18:05
16 500 SEK
23 jul 2019 18:04
16 000 SEK
18 jul 2019 2:14
11 400 SEK
16 jul 2019 17:36
10 900 SEK
16 jul 2019 17:12
10 100 SEK
16 jul 2019 17:03
9 900 SEK
16 jul 2019 9:52
9 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13