18K guld, stämplade 750. Diamanter totalt ca 1,32 ct. Diameter klot ca 8 mm. stift. Vikt 3 gram
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10