Bestående av:
8 fruktknivar med rostfria blad, GAB, 485 gram, i originallåda.
2 matgafflar, bl.a. Möllenborg, 145 gram.
5 skedar, PAT, 87 gram.
6 knivar med rostfria blad, AGD, 305 gram.
10 gafflar, GAB, 264 gram.
7 skedar, 94 gram.
1 större sked, A.E, 58 gram.
1 slev, 39 gram.
1 udda smörkniv med rostfri blad, 38 gram.
Totalvikt 1515 gram.
Fåtal med bucklor, slitage.