Georges Spiro

(Frankrike, 1909-1994)
Georges Spiro
(Frankrike, 1909-1994)

GEORGES SPIRO, olja på pannå, signerad.

Surrealistiskt landskap. 20 x 25 cm.

Mindre färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13