Klockor & Ur Armbandsur
1167732
HAMILTON JAZZ MASTER automatic armbandsur 42 mm
Hamilton jazz master automatic armbandsur 42 mm

Stål, safirglas, automatisk, glasbaksida, silverfärgad urtavla med stavindex och arabiska siffror, datumfönster, originalarmband av brunt läder. Box.
Boettnummer H327150
Caliber Eta 2824-2
Ref-nummer (enl kort) H32715551

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Armband med slitage

Proveniens

Inköpt 2010.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
5 000 SEK