Klockor & Ur Armbandsur
1167741
JEAN D'EVE up side down armbandsur, stål, 18K guld, Briljanter och diamanter 8/8, quartz, 20 mm
8, quartz, 20 mm
8, quartz, 20 mm
8, quartz, 20 mm
8, quartz, 20 mm
8, quartz, 20 mm
8, quartz, 20 mm
8, quartz, 20 mm
8, quartz, 20 mm

Innermått ca 18 cm.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Smärre repor. Smärre slitage.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Utropspris
4 000 SEK