Konst Grafik
1167793
Pablo Picasso
(1881-1973)
Pablo picasso, efter, färglitografi, ur verve 29 30, tryckt hos mourlot, paris 1954, daterad i trycket

PABLO PICASSO, efter, färglitografi, ur Verve 29-30, tryckt hos Mourlot, Paris 1954, daterad i trycket.

Komposition. Bildstorlek 24 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad,

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
3 000 SEK