ARKIVSKÅP, 2 stycken, Åtvidabergs snickerifabrik, Åtvidaberg, omkring 1900-talets mitt.

Två stycken arkivskåp, delbara, med stommar av ek samt med vitrin och beslag av metall. Bredd 87, djup 35, höjd 234 cm vardera.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
23 100
2 050
2 139
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (52 bud)
9
29 jul 2019 20:17
23 100 SEK
11
29 jul 2019 20:17
22 100 SEK
9
29 jul 2019 20:12
21 100 SEK
11
29 jul 2019 20:11
20 100 SEK
29 jul 2019 20:11
20 000 SEK
29 jul 2019 20:04
19 000 SEK
11
29 jul 2019 20:04
18 500 SEK
29 jul 2019 19:58
18 000 SEK
11
29 jul 2019 19:57
17 500 SEK
29 jul 2019 19:56
17 000 SEK
11
29 jul 2019 19:56
17 000 SEK
29 jul 2019 19:56
16 500 SEK
11
29 jul 2019 19:56
16 000 SEK
29 jul 2019 19:34
15 500 SEK
11
29 jul 2019 19:33
15 000 SEK
29 jul 2019 19:33
15 000 SEK
11
29 jul 2019 19:33
14 500 SEK
29 jul 2019 19:33
14 000 SEK
11
29 jul 2019 13:45
13 500 SEK
9
29 jul 2019 13:45
13 000 SEK
9
28 jul 2019 17:07
10 100 SEK
8
28 jul 2019 17:07
9 900 SEK
9
28 jul 2019 9:00
9 700 SEK
10
28 jul 2019 9:00
9 500 SEK
10
27 jul 2019 18:20
9 200 SEK
9
27 jul 2019 18:20
9 000 SEK
9
27 jul 2019 12:36
8 700 SEK
10
27 jul 2019 12:36
8 500 SEK
10
27 jul 2019 12:35
8 200 SEK
9
27 jul 2019 12:35
8 000 SEK
10
24 jul 2019 23:03
7 200 SEK
9
24 jul 2019 23:03
7 000 SEK
9
23 jul 2019 19:01
6 700 SEK
23 jul 2019 19:01
6 500 SEK
23 jul 2019 13:30
6 400 SEK
8
22 jul 2019 18:46
6 200 SEK
22 jul 2019 18:46
6 000 SEK
8
22 jul 2019 18:46
5 900 SEK
21 jul 2019 20:03
5 700 SEK
21 jul 2019 20:03
5 500 SEK
21 jul 2019 20:03
5 300 SEK
21 jul 2019 20:03
5 100 SEK
21 jul 2019 20:03
4 900 SEK
21 jul 2019 19:21
4 700 SEK
21 jul 2019 12:49
4 500 SEK
21 jul 2019 12:49
4 500 SEK
21 jul 2019 8:52
4 200 SEK
21 jul 2019 8:52
4 000 SEK
21 jul 2019 8:52
4 000 SEK
19 jul 2019 23:32
3 200 SEK
19 jul 2019 22:30
3 000 SEK
19 jul 2019 19:53
380 SEK