VITRINSKÅP, Louis XV-stil, troligen England / Holland, 1800-talets andra hälft.

Tvådelat vitrinskåp fanerat med valnöt. Skuren dekor. Överdelen med hyllor, underdelen med två skåp och tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 163, djup 50, höjd 241 cm. Nyckel finns.

Skador och lagningar, såsom fanerbortfall och bortfall av mindre lister. En glasruta med spricka. Överdelen låst, nycklar invändigt.

Klubbat pris
13 700
1 209
1 262
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
27 jul 2019 21:29
13 700 SEK
27 jul 2019 21:29
13 200 SEK
27 jul 2019 21:20
12 500 SEK
27 jul 2019 21:20
12 000 SEK
27 jul 2019 21:08
11 700 SEK
27 jul 2019 21:07
11 200 SEK
27 jul 2019 21:07
11 000 SEK
27 jul 2019 21:05
10 100 SEK
27 jul 2019 21:05
9 900 SEK
27 jul 2019 19:57
9 700 SEK
27 jul 2019 19:56
9 500 SEK
27 jul 2019 19:56
9 300 SEK
27 jul 2019 19:56
9 200 SEK
27 jul 2019 19:56
9 000 SEK
27 jul 2019 19:55
8 700 SEK
27 jul 2019 19:55
8 500 SEK
27 jul 2019 19:55
8 100 SEK
27 jul 2019 19:55
7 900 SEK
27 jul 2019 19:22
7 700 SEK
27 jul 2019 19:22
7 500 SEK
27 jul 2019 19:21
7 100 SEK
27 jul 2019 19:21
6 900 SEK
27 jul 2019 12:39
6 700 SEK
27 jul 2019 12:39
6 500 SEK
27 jul 2019 0:21
5 400 SEK
27 jul 2019 0:21
5 200 SEK
22 jul 2019 21:23
5 000 SEK