Konst Klassisk svensk konst
1168216
Oskar Bergman
(1879-1963)
Oskar bergman, olja på duk, signerad och daterad 1921

OSKAR BERGMAN, olja på duk, signerad och daterad 1921.

"Från Snäckgärdsbaden Wisby". 48 x 72 cm.

Tryckskador.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
6 000 SEK