Keramik & Porslin Serviser
1168228
KÄPPAR 2 st 1900-talets första hälft
KÄppar 2 st 1900 talets första hälft

Knoppar av porslin Meissen och Dresden, total längd 83-87 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
4 000 SEK