1168346
Saija Leskinen
(1912-2003)
Saija leskinen, signerad och daterad 1974

SAIJA LESKINEN, signerad och daterad 1974.

"Sisiliasta" (Sicilien). 150 x 94 cm.

Smärre slitage.

Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Utropspris
400 EUR