BORDSLAMPOR, ett par, porslin och brons. Norra Europa, 1800-tal.

Polykromt bemålad med blommor, bronsmontering. Höjd på vas 15 cm.

Slitage, ej examinerad på insidan.

Klubbat pris
2 601
231
241
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
9 aug 2019 18:48
2 601 SEK
9 aug 2019 18:48
2 401 SEK
9 aug 2019 18:42
2 201 SEK
9 aug 2019 18:42
2 001 SEK
9 aug 2019 18:40
1 901 SEK
9 aug 2019 18:40
1 801 SEK
9 aug 2019 18:39
1 701 SEK
9 aug 2019 18:39
1 601 SEK
9 aug 2019 18:37
1 501 SEK
9 aug 2019 18:37
1 401 SEK
9 aug 2019 18:36
1 301 SEK
9 aug 2019 18:36
1 201 SEK
9 aug 2019 18:36
1 101 SEK
9 aug 2019 18:36
1 001 SEK
9 aug 2019 18:33
900 SEK
9 aug 2019 18:33
850 SEK
9 aug 2019 18:32
800 SEK
9 aug 2019 18:32
750 SEK
9 aug 2019 17:07
650 SEK
9 aug 2019 17:07
600 SEK
4 aug 2019 10:35
550 SEK
4 aug 2019 10:35
500 SEK
3 aug 2019 11:00
400 SEK
3 aug 2019 11:00
350 SEK
2 aug 2019 16:12
300 SEK