Konst Klassisk svensk konst
1168492
Carl Brandt
(1871-1930)
Carl brandt, olja på duk, signerad c. brandt och daterad 1919

CARL BRANDT, olja på duk, signerad C. Brandt och daterad 1919.

Vinterlandskap. 70 x 94.5 cm.

Vågigt papper eller duk. Smärre färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T34
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 000
467
517
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
24 aug 16:06
5 000 SEK
24 aug 15:47
4 200 SEK
24 aug 15:18
4 000 SEK
24 aug 14:59
2 200 SEK
24 aug 9:27
2 000 SEK