Design Övrigt
1168560
PETER CELSING, vägglampor, 2 st, "Band", Falkenberg belysning.
Peter celsing, vägglampor, 2 st, "band", falkenberg belysning

Mässing. 20,5 x 20,5 cm.

Ställvis slitage. Repor. Ej funktionstestade.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
2 000 SEK