ROLAND WILHELMSSON, matbord för Karl Andersson & söner, 1970-tal.

Furu. Diameter 150, höjd 71 cm.

Smärre slitage. Smärre repor.

Klubbat pris
6 000
532
556
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
20 aug 2019 17:08
6 000 SEK
20 aug 2019 17:08
5 500 SEK
20 aug 2019 17:07
5 000 SEK
20 aug 2019 17:01
4 500 SEK
20 aug 2019 16:46
4 000 SEK
20 aug 2019 14:21
3 500 SEK
17 aug 2019 16:02
2 000 SEK
16 aug 2019 23:23
1 500 SEK
16 aug 2019 14:01
1 100 SEK
14 aug 2019 16:49
1 000 SEK