BERTIL FRIDHAGEN, sideboard, Bodafors, 1962.
Sideboard fanerat med ek. Skjutdörrar med bakomliggande hyllplan samt fyra lådor. Brännmärkt. Längd 151, djup 45, höjd 75 cm.
Slitage. Smärre fläckar. Fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10