1168665
MATTA, Täbriz part silk, s.k 50 Radj, signerad, ca 395 x 295 cm.
Matta, täbriz part silk,  s.k 50 radj, signerad, ca 395 x 295 cm

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - M29 - Visas på begäran
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

30 000
2 800
3 100
Utropspris
60 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
11 aug 23:22
30 000 SEK
9 aug 21:46
8 400 SEK
9 aug 13:40
8 200 SEK
9 aug 9:13
8 000 SEK
8 aug 21:08
2 000 SEK