Konst Klassisk svensk konst
1168765
Rolf Mellström
(1896-1953)
Rolf mellstrÖm, olja på duk, signerad rolf mellström och daterad 1952

ROLF MELLSTRÖM, olja på duk, signerad Rolf Mellström och daterad 1952.

"Ejdrar på kobbe". 65 x 92 cm.

Smärre ytsmuts.

Utropspris
2 500 SEK