Allmoge
1168946

STENBORD, barockstil, 1800-tal.

Underrede i ek, fyrsidiga kopplade ben. Senare skiva i Komstadsten. Längd 140, bredd 90, höjd 85 cm.

Senare skiva, slipad. Underrede med slitage och stötmärken, något maskstunget.

Utropspris
15 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

110. Eva Hild, skulptur, "Bulig", Sparsör 2002, unik.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK