1168964
GUNDOLPH ALBERTUS, bestick ca 43 dlr, "Mitra", för Georg Jensen Danmark, rostfritt stål.
Gundolph albertus,  bestick ca 43 dlr, "mitra", för georg jensen danmark, rostfritt stål

Bestående av;
6 knivar, längd 24,5 cm,
6 gafflar, längd 20 cm,
13 knivar, längd 20 cm,
7 gafflar, längd 17 cm,
11 skedar, längd 17,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 200
206
229
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
31 aug 17:32
2 200 SEK
31 aug 17:12
2 000 SEK
31 aug 17:11
1 900 SEK
31 aug 17:11
1 800 SEK
31 aug 17:11
1 700 SEK