1168971
Rokoko
Ljusstakar, ett par, tenn, rokoko, 1700 tal

LJUSSTAKAR, ett par, tenn, rokoko, 1700-tal.

Balusterformat skaft. Vriden dekor. Höjd 26,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagningar. Bristningar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK