Konst Contemporary
1169338
Karin Broos
(Född 1950)
90 med blyerts
90 med blyerts

KARIN BROOS, gicléetryck, signerad Karin Broos och numrerad 18/90 med blyerts.

"Nostalgia 2". Bild: 56 x 38 cm. Blad: 70 x 50 cm.

Nyskick.

Utropspris
6 000 SEK