Möbler Övrigt
1169809
KISTA, allmoge, daterad 1865.
Kista, allmoge, daterad 1865
Kista, allmoge, daterad 1865
Kista, allmoge, daterad 1865
Kista, allmoge, daterad 1865
Kista, allmoge, daterad 1865
Kista, allmoge, daterad 1865
Kista, allmoge, daterad 1865
Kista, allmoge, daterad 1865

En målad kista med välvt lock och järnbeslag. Längd 130, djup 62, höjd 65 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK