KÄPPAR, 9 st, 1700-talets slut - 1900-talets början.

Trä, spanskrör, metall, läder, fem käppar med silverstämplar. En käpp med stickvapen, märkt "Toledo". Längd 80-120 cm.

Skador, slitage, sprickor. Stickvapnets knapp trög.

Utropspris
3 000 SEK