Möbler Skåp & Byråar
1169863
APOTEKSDISK, 1900-talets början.
Apoteksdisk, 1900 talets början

Betsad björk. 13 lådor och en utdragbar skiva. Längd 84, bredd 49, höjd 100,5 cm.

Slitage. Fläckar. Repor. Märken. Avslag.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
7 110
664
735
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
14 aug 8:08
7 110 SEK
14 aug 8:08
7 000 SEK
13 aug 22:52
6 501 SEK
13 aug 22:50
6 500 SEK
13 aug 22:47
6 210 SEK