Belysning Bordslampor
1169873
Art Déco
Bordslampa, art déco, 1930 tal

BORDSLAMPA, Art Déco, 1930-tal.

Patinerad metall, dekor av jaktscen. Gröntonad glasskärm. En ljuspunkt. Höjd 34 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 101
475
528
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
12
15 aug 20:16
5 101 SEK
15 aug 20:16
4 901 SEK
12
15 aug 20:15
4 701 SEK
15 aug 20:15
4 501 SEK
12
15 aug 20:15
4 400 SEK