Glas Övrigt
1170237
VAS, glas, Anne Nilsson, signerad Orrefors 975478 Anne Nilsson E.A. 1-90.
Vas, glas, anne nilsson,  signerad orrefors 975478 anne nilsson e.a. 1 90

Tillplattad oval form, dekor av ansikte. Bredd 19, höjd 19 cm.

Obetydlligt slitage.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Utropspris
4 000 SEK