Fanerat med mahogny. Upptill låda. Glasad spröjsad dörr framför hyllplan. Längd 93, bredd 55, höjd 152 cm. Nyckel finns.
Omarbetad dörr till glasad vitrin. Torksprickor. Fanerlagningar.