Möbler Fåtöljer & Soffor
1170434
KARMSTOLAR, ett par, sk Gripsholmsfåtöljer, 1900-talets andra hälft.
Karmstolar, ett par, sk gripsholmsfåtöljer, 1900 talets andra hälft

Målad stomme. Lösa plymåer i rygg och sits, klädda armlän. Sitthöjd ca 44 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H82
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 100
103
115
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
5 sep 17:10
1 100 SEK
31 aug 21:23
1 000 SEK