Serveringsfat Kanna Skål 9 mattallrikar diam 23,5 cm. 12 assietter 12 djupa tallrikar 12 koppar med fat Sockerskål Gräddkanna
Obetydligt slitage. Fåtal delar med obetydlig värmekrackelyr, ett kaffefat med obetydlig nagg.