RING 18K vitguld m 2 gammalslipade briljanter ca 3 ct totalt ca L-M SI samt diamanter 8/8 ca 0,10 ct totalt

Total vikt 5,1 g. Storlek 16/50. Sten Gramen Guldsmide Göteborg 1969.

Slitage. Repor. Ringskena. Rondistskada-naturlig fjäder .

Utropspris
50 000 SEK