1170828
Ulla Rantanen
(Född 1938)
Ulla rantanen, färglitografi, signerad och daterad 92, numrerad 64/198.

ULLA RANTANEN, färglitografi, signerad och daterad 92, numrerad 64/198.

Komposition i blått, grönt och gult. Passepartout 47 x 68 cm.

Obetydligt slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
350 EUR