1170844
Göran Augustson
(1936-2012)
100
100
100
100

GÖRAN AUGUSTSON, serigrafi, signerad och daterad -88, numrerad 25/100.

"Alexandria". Bildstorlek 42 x 59 cm.

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Utropspris
300 EUR