HANNA RÖNNBERG, olja på faner, signerad och daterad 1934. Med dedikation.
A tergo text "En vrå i min trädgård Brädö 1933 Hanna Rönnberg". 19,5 x 33,5 cm.
Åldersrelaterat slitage.