Design Övrigt
1170994
ANDERS PEHRSON, utomhusbelsyning 1 par "Bumling" Ateljé Lyktan 1900-talets senare del.
Anders pehrson, utomhusbelsyning 1 par "bumling" ateljé lyktan 1900 talets senare del

Koppar, diameter 19, längd 26, höjd 17 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Väggfästen med bristningar.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
4 000 SEK