Möbler Speglar
1171131
FOTPALL, 2000-tal.
Fotpall, 2000 tal
Fotpall, 2000 tal
Fotpall, 2000 tal
Fotpall, 2000 tal

Klädd i Josef Franks tyg "Celotocaulis". Diameter 45, höjd 40 cm.

Smärre slitage.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Utropspris
4 000 SEK