Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Allmoge
1171207
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800-tal.

Furu. Kopplad benställning. Längd 169. Bredd 82. Höjd 78 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Märken. Torrsprickor, delvis skada i benställning. Infästningar till skiva saknas, lös.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
5 000 SEK