Design Möbler
1171219
JOSEF FRANK, sängstomme, modell 949, Svenskt Tenn.
Josef frank, sängstomme, modell 949, svenskt tenn

Mahogny, bambu och rotting. Genombrutna gavlar. Bäddmått ca 200 x 105 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 200
392
434
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
20 aug 15:49
4 200 SEK
20 aug 15:49
4 000 SEK
20 aug 15:36
3 800 SEK
20 aug 13:49
3 600 SEK
20 aug 13:49
3 500 SEK