Belysning Bordslampor
1171478
BORDSLAMPOR, 2 st, snarlika, modell AK 15, Itsu, 1900-talets mitt.
Bordslampor, 2 st, snarlika, modell ak 15, itsu, 1900 talets mitt

Lackerad metall i två olika, gråvita nyanser, justerbara skaft. Höjd max 54 cm. Tillverkarens stämpel.

Ej funktionstestade. Slitage. Repa. Färgbortfall.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H1
Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

30
322
33
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
13 aug 11:59
30 EUR