Design Övrigt
1171480
Adolf Babel
(Född 1934)

ADOLF BABEL, BESTICKUPPSÄTTNING, 36 delar, "Kievari", Hackman Finland 1970-tal.

12 st knivar (varav 3 st märkta II), 12 st gafflar, 12 st skedar. Längd 19-20 cm.

Bruksslitage. Repor.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Utropspris
250 EUR