SOFFBORD, ett par, 1900-talets slut.

Mässing. Längd 59, bredd 59, höjd 51 cm.

Slitage. Fläckar.

Proveniens

Enligt uppgift inköpta från ett hotell i Stockholm.

Klubbat pris
3 600
318
331
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
30 aug 2019 19:47
3 600 SEK
30 aug 2019 18:53
3 400 SEK
30 aug 2019 18:53
3 200 SEK
30 aug 2019 18:53
3 000 SEK
30 aug 2019 18:43
2 800 SEK
30 aug 2019 18:43
2 600 SEK
30 aug 2019 17:42
2 500 SEK
30 aug 2019 17:42
2 300 SEK
30 aug 2019 15:05
2 000 SEK
23 aug 2019 20:26
1 000 SEK