Ek. Brutet krön och hyllplan. Dörrpar med bakomliggande förvaring, två lådor under dörrpar. Beslag av mässing. Bredd 61. Djup 24. Höjd 85 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Kompletterat med senare lås.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.