Design Övrigt
1171702
TAKLAMPA, Idman, Finland 1900-talets mitt.
Taklampa, idman, finland 1900 talets mitt

Matterat, vitt glas. Kupans höjd ca 26 cm. Diameter ca 29 cm. Totalhöjd 97 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Dekornätet saknas.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - F3
Nan Jarjis
Nan Jarjis

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag
50
533
56
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 55 EUR. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
17 sep 12:45
50 EUR
17 sep 3:41
45 EUR
15 sep 17:05
40 EUR
15 sep 14:23
35 EUR
14 sep 8:13
30 EUR