ÉMILE JOSEPH NESTOR CARLIER, BOKSTÖD, ett par, Paris, 1920-tal
Brons och vitmetall, sittande flickor som matar Bacchus med druvor, signerade Carlier samt märkta "Fabrication Francaise Paris Made in France", höjd 18, bredd 8 cm
Åldersrelaterat slitage. Patina.