1171723
CHAMPAGNEKYLARE, 2 st. Charles Heidsieck, Reims, Frankrike 1900-talets första hälft
Champagnekylare, 2 st. charles heidsieck, reims, frankrike 1900 talets första hälft

Nysilver, en märkt Made in France, Argit.
Höjd 18 respektive 20 cm, ø 18 respektive 19 cm.

En med åldersrelaterat slitage, något anlupen, smärre repor. Den andra med kraftigt slitage, bucklor, anlupen, smärre skador

Utropspris
250 EUR