Design Övrigt
1171732
Maria Lindeman
Maria lindeman, taklampa, idman, 1900 talets mitt

MARIA LINDEMAN, TAKLAMPA, Idman, 1900-talets mitt.

Mässingsstomme. Tygskärm med glasreflektor. Totalhöjd ca 65 cm, bredd 33 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Anlupen mässing.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Utropspris
250 EUR