1171830
Rudolph Thygesen
(1880-1953)
Rudolph thygesen, olja på pannå, signerad.

RUDOLPH THYGESEN, olja på pannå, signerad.

"Maria Magdalena". 32 x 41 cm.

Ytsmuts

Kunstutställning Oslo, 1935.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
8 000 SEK